استایل کلاسیک که هیچ وقت از مد نمی افتد

استایل کلاسیک که هیچ وقت از مد نمی افتد

اگر با جهان مد و فشن آشنایی داشته باشید احتمالا نام استایل کلاسیک و لباس‌هایی که هرگز از مد نمی‌افتند به گوشتان خورده است. این استایل یکی از محبوب‌ترین نوع لباس پوشیدن است که طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. خیلی‌ها می‌خواهند بدانند چگونه می‌توانند یک ظاهر شیک و زیبا داشته باشند که همیشه به‌روز است و هیچ‌وقت قدیمی نمی‌شود. در این نوشته می‌خواهیم به همین موضوع بپردازیم.

استایل کلاسیک شامل لباس‌های ساده، بدون زرق و برق، رنگ‌های خنثی و همچنین ست بودن و هماهنگی چند دست لباس می‌شود. در این سبک لباس پوشیدن خبری از مدهای زودگذر نیست و لباس‌های ویژه‌ی سن یا گروه خاصی از مردم دیده نمی‌شوند. در ادامه نگاه دقیق‌تری به این استایل می‌اندازیم تا ببینید چگونه می‌توانید لباس‌های شیک و زیبایی بپوشید که همیشه شما را آراسته و خوش‌تیپ نشان می‌دهند.

 

استایل کلاسیک چیست؟

استایل یا تیپ کلاسیک یکی از شناخته‌شده‌ترین انواع استایل است و نشان می‌دهد افراد دوست دارند ظاهری شیک، زیبا و ظریف داشته باشند که هیچ‌وقت قدیمی نمی‌شود. در این استایل شاهد لباس‌های ساده، پارچه‌های باکیفیت و بدون زرق و برق و همچنین اکسسوری‌های هم رنگ و طرح از جمله کفش‌های چرمی و کیف‌های دستی هستیم.

اگرچه پوشاک کلاسیک زیادی توی چشم نیستند، همیشه زیبا و باوقار به نظر می‌رسند و این یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های انواع استایل کلاسیک با سایر استایل‌ها است. به طور کلی، مردمی که به این شکل لباس می‌پوشند محتاطانه کار می‌کنند، انتخاب‌های گران‌قیمت دارند، ارزش بالایی برای پوشاک خود قائل می‌شوند و از مدهای روز و زودگذر دوری می‌کنند. این افراد بیشتر به سراغ رنگ‌های خنثی از جمله مشکی، خاکستری، بژ، قهوه‌ای، آبی و سرمه‌ای می‌روند، لباس‌های مرغوب و شیک می‌پوشند و نشان می‌دهند دنبال جلب توجه کردن و پوشیدن لبا‌س‌های عجیب و غریب نیستند.

 

همچنین برای خرید انواع حوله مناسب دست و صورت می توانید محصولات بخش حوله دستی را مشاهده کنید.

 

استایل کلاسیک چه ویژگی‌هایی دارد؟

پوشاک کلاسیک لباس‌هایی هستند که ثابت کرده‌اند گذر زمان روی زیبایی و شیک بودنشان تأثیر نمی‌گذارد و به‌آسانی با یکدیگر ترکیب می‌شوند تا ظاهری آراسته و کلاسیک را به نمایش بگذارند. این لباس‌ها طراحی‌های سنتی‌تری دارند و از مدهای روز تأثیر نمی‌گیرند. همچنین کیفیت پارچه و جنس آن‌ها بسیار بالا است که منجر به افزایش قیمت این نوع استایل می‌شود.

لباس‌های کلاسیک همگی پایه و اساسی هستند؛ شلوار، پیراهن، کت و کفش تنها چیزهایی هستند که برای استایل کلاسیک نیاز خواهید داشت. در تیپ کلاسیک این نوع لباس‌ها دارای طرح‌ها و رنگ‌های ساده هستند و به‌آسانی با یکدیگر ست می‌شوند.

 

بایدها و نبایدهای استایل کلاسیک

چند عامل کلیدی وجود دارند که این استایل را شکل می‌دهند. نخستین مورد این است که باید لباس‌های باکیفیت و مرغوب را خریداری کنید. لباس‌های مد روز که کیفیت پایینی دارند یا آن‌هایی را که تنها برای یک فصل مناسب هستند باید کنار بگذارید و در عوض به فکر خریدهای عمری باشید. به معنای دیگر، باید برای خرید لباس‌های ماندگار و همیشگی سرمایه‌گذاری کنید.

جدا از این، باید به دوخت لباس‌ها هم دقت داشته باشید. لباس‌های کلاسیک معمولا برش و دوخت مناسبی دارند و طرح‌هایشان هم ساده است. این باعث می‌شود با گذر زمان همچنان زیبایی خود را حفظ کنند و هرگز از مد نیفتند. یکی از مهم‌ترین برش‌ها در استایل کلاسیک برش مستقیم است. برش مستقیم به لباس‌هایی اشاره دارد که پهنایشان از بالا تا پایین یک اندازه است و در یک خط مستقیم قرار می‌گیرد. این به ظرافت و آراستگی پوشاک کلاسیک کمک زیادی می‌کند.

 

چگونه استایل کلاسیک داشته باشیم؟

اگرچه تیپ کلاسیک شامل لباس‌های گران‌قیمت می‌شود، این بدین معنی نیست که باید هزینه‌های سرسام‌آوری برای آن داشته باشید. شما باید اولویت را روی کیفیت بگذارید و ببینید یک لباس به‌خوبی تولید شده است یا نه. خوب بودن یک لباس و کیفیت بالای آن همیشه هم به معنای گران‌قیمت بودن نیست. یعنی ممکن است گاهی اوقات لباس بسیار گرانی را ببینید که هیچ شباهتی به استایل کلاسیک ندارد!

به طور کلی، برای این استایل باید لباس‌های ماندگار و ساده بپوشید و بتوانید آن‌ها را با یکدیگر ست کنید. هماهنگی و سادگی در ظاهر شما نکته‌ی بسیار مهمی است. در ادامه چند نمونه از لباس‌های کلاسیک و استایل‌هایی را که می‌توانید با آن‌ها بسازید آورده‌ایم تا ببینید چگونه باید این سبک لباس پوشیدن را دنبال کنید.

 

استایل کلاسیک شامل چه لباس‌هایی می‌شود؟

از محبوب‌ترین لباس‌هایی که در استایل کلاسیک پیدا می‌شوند می‌توانیم به گزینه‌های زیر اشاره کنیم:

 • دامن و مانتوهای زنانه کوتاه
 • پیراهن و تاپ‌های کاملا اندازه
 • انواع کت و بارانی
 • شلوار جین برش مستقیم
 • شلوار پارچه‌ای
 • تی‌شرت سفید
 • لباس‌های راه‌راه
 • انواع لباس‌های زنانه مشکی
 • کفش پامپ و لوفر
 • انواع کیف‌های دستی و بنددار
 • عینک دودی
 • کت‌وشلوار و پیراهن مردانه که اساس استایل کلاسیک مردانه هستند.

شما با ترکیب این پوشاک می‌توانید تیپ‌های گوناگونی بسازید و همیشه یک استایل کلاسیک و شیک داشته باشید.

 

چند نمونه استایل کلاسیک برای شما!

در ادامه چند نمونه استایل کلاسیک زنانه را آورده‌ایم که به‌خوبی لباس‌هایی را که نام بردیم در کنار یکدیگر نشان می‌دهند. شما می‌توانید از این استایل‌ها الهام بگیرید و به انتخاب خودتان لباس‌ها را با هم ست کنید تا تیپ کلاسیک خاص خودتان را بسازید.

استایل کلاسیک ۱

 

کلاسیک 1

 

 

بعضی مواقع ممکن است بخواهید ظاهر کلاسیک و شیکی از خودتان به نمایش بگذارید و در عین حال احساس راحتی داشته باشید. ترکیب یک تاپ با راه‌راه‌های سرمه‌ای و شلوار جین نیلی با برش مستقیم می‌تواند انتخاب بسیار خوبی باشد. در کنار این لباس‌ها کتانی‌های سفید و یک کت بارانی بپوشید تا ظاهری ساده، شیک، کلاسیک و در عین حال راحت داشته باشید.

استایل کلاسیک ۲

 

کلاسیک 2

 

اگر می‌خواهید تیپ کاملا آراسته و مرتب داشته باشید باید به سراغ یک بلوز با آستین‌های پفی، یک دامن نیمه‌بلند و کفش‌های پاشنه‌کوتاه بروید. افزودن یک کیف دستی و استفاده از مواد آرایشی کلاسیک از جمله رژ لب قرمز می‌تواند ظاهر شما را دوچندان زیبا و منحصر به‌فرد کند.

 

استایل کلاسیک ۳

گاهی اوقات سادگی کلید اصلی استایل کلاسیک است. استفاده از یک لباس بافتنی با رنگ خنثی و یک کت بلند می‌تواند سادگی مورد نیاز را به استایل شما اضافه کند. شما با ترجیح خودتان می‌توانید لباس‌ها را یک‌رنگ یا در تضاد با یکدیگر انتخاب کنید. در پایان، ظاهر خود را با یک جفت کفش لوفر و کیف بنددار کامل کنید.

 

کلاسیک 3

استایل کلاسیک ۴

 

 

کلاسیک 4

 

 

تنها چیزی که برای این تیپ کلاسیک نیاز دارید یک کت با رنگ خنثی در کنار شلوار پارچه‌ای هم‌رنگ است. رنگ قهوه‌ای می‌تواند انتخاب خوبی برای این استایل باشد. جدا از این لباس‌ها، باید یک پلیور یقه‌اسکی و یک جفت کفش لوفر بپوشید تا ظاهری آراسته، ساده و شیک داشته باشید.

 

سخن پایانی

لباس‌های کلاسیک برای هر موقعیتی مناسب هستند، هیچ‌وقت از مد نمی‌افتند، ظاهری آراسته و ساده به شما می‌دهند و همچنین باعث می‌شوند همیشه خوش‌تیپ و خوش‌پوش باشید.

وقتی بحث استایل کلاسیک به میان می‌آید، نکته‌ی کلیدی این است که سادگی را در اولویت قرار دهید و ترکیبی از فروتنی و باکلاس بودن را به تصویر بکشید. این یعنی مانند بزرگسالان لباس بپوشید و برعکسِ جوانان کاری به مدهای روز نداشته باشید.

لباس‌های کلاسیک شامل پیراهن، کت، بارانی، شلوار و کفش‌های پایه و اساسی می‌شوند که همگی رنگ‌های خنثی، طرح‌های ساده و دوخت‌های دقیق و منظم دارند. این لباس‌ها ظاهر شما را باوقار و سنگین می‌کنند و از آنجا که از آزمون زمان سربلند بیرون آمده‌اند همیشه تازگی و زیبایی خود را حفظ خواهند کرد.

شما با در نظر داشتن راهنمایی‌ها و نکاتی که در این نوشته بررسی کردیم می‌توانید لباس‌های بهتر و شیک‌تری بخرید و استایلتان را دگرگون کنید. با خرید و امتحان کردن لباس‌های کلاسیک شاید بتوانید همان استایلی را که همیشه دنبالش بوده‌اید پیدا کنید و زیبایی دوچندانی به ظاهرتان بدهید.

 

اگر قصد خرید انواع حوله از جمله حوله تن پوش ، ست حوله ، حوله حمام و حوله استخری دارید می توانید سری به فروشگاه حوله تتیس بزنید و از حوله های باکیفیت در بهترین برند ها دیدن کنید.

تمامی حوله های تتیس با گارانتی اصالت و کیفیت محصول به فروش می رسد و در سریع ترین زمان به سراسر کشور ارسال می شود.

 

دیگران مشاهده کردند

سوالات رایج این مطلب

تگ های مرتبط

آیا این مطلب را پسندیدید؟
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *