انواع استایل زنانه جذاب با پالتو

یکی از انتخاب‌های رایج خانم‌ها در روزهای سرد، استفاده از پالتوی بلند است. این آیتم، همیشه جایگاه ویژه‌ای در کمد لباس خانم‌ها دارد. نمونه‌های مختلفی از انواع استایل زنانه با پالتو وجود دارد که هرکس می‌تواند با توجه به سلیقه‌ی شخصی و سبک لباس پوشیدن خود، انتخاب مناسبی در این زمینه داشته باشد. در این مقاله، ۱۳ مدل استایل زنانه با پالتو معرفی کرده و نکات مناسب برای پوشیدن هر استایل را بیان می‌کنیم.

 

۱. استایل پالتو زنانه با شلوار مام استایل و کتانی

استایل پالتو زنانه با شلوار مام استایل و کتونی

استایل پالتو زنانه با شلوار مام استایل و کتانی، یکی از ترندهای جذاب و پرطرفدار در سال‌های اخیر است. این استایل، ترکیبی از راحتی و شیک‌پوشی است و برای استفاده روزمره و قرارهای دوستانه بسیار مناسب است. برای این استایل، بهتر است از پالتوهای بلند تا زانو یا تا مچ پا استفاده کنید. پالتوهای کوتاه‌تر، ممکن است شما را قد کوتاه‌تر نشان دهد. رنگ پالتو را می‌توانید با رنگ شلوار هماهنگ کرده یا با رنگ‌های متضاد ست کنید، تا استایل شما جذاب‌تر شود.

برای تکمیل این استایل، می‌توانید از کتانی‌های اسپرت یا کلاسیک استفاده کنید. کتانی‌های سفید، همیشه یک انتخاب عالی هستند، اما می‌توانید از رنگ‌های دیگر هم استفاده کنید تا استایل شما منحصربه‌فرد شود. پالتو مشکی با شلوار مام استایل جین آبی و کتانی سفید یا پالتو قهوه‌ای شتری با شلوار مام استایل سفید و کتانی مشکی، دو ست محبوب پالتو زنانه با مام استایل، محسوب می‌شوند.

 

۲. ترکیب پالتو بلند زنانه با شلوار جاگرز و کتانی

پالتو بلند زنانه با شلوار جاگرز و کتونی

 

ترکیب پالتو بلند زنانه با شلوار جاگرز و کتانی، یک نمونه استایل کژوال است که برای استفاده روزانه و قرارهای غیررسمی بسیار مناسب است. پالتو مشکی با شلوار جاگرز آبی و کتانی سفید یا پالتو سبز زمردی با شلوار جاگرز مشکی و کتانی مشکی، دو نمونه‌ی ترکیب عالی برای این استایل هستند. برای اینکه استایل شما جذاب‌تر شود، از اکسسوری‌هایی مانند شال، کلاه یا کیف استفاده کنید. با کمی خلاقیت و سلیقه، می‌توانید استایل‌های جذاب و متفاوتی با پالتو بلند و شلوار جاگرز بسازید.

 

۳. پالتو بلند به همراه شلوار جین راسته

ست پالتو بلند به همراه شلوار جین راسته 

 

وقتی صحبت از استایل با پالتو زنانه می‌شود، چگونه می‌توانیم شلوار جین راسته را فراموش کنیم؟ این نوع شلوار، اصلی‌ترین آیتم کمد لباس زنانه است که با همه چیز از جمله پالتو بلند زمستانی شما، ست می‌شود. کافی است به این ترکیب یک بوت یا کفش زیبا هم اضافه کنید. پالتو بلند به همراه شلوار راسته و بوت یک استایل کلاسیک و شیک است که برای قرارهای رسمی یا غیررسمی و حتی موقعیت‌های خاص بسیار مناسب است.

می‌توانید از کفش و بوت‌های پاشنه‌دار یا بدون پاشنه استفاده کنید. کفش‌های پاشنه‌دار باعث می‌شوند که قد شما بلندتر به نظر برسد، اما کفش‌های بدون پاشنه راحت‌تر هستند. برای اینکه استایل شما شیک‌ به نظر برسد، بهتر است از شلوار راسته با کمربند استفاده کنید. این استایل ترکیبی از راحتی و زیبایی است.

۴. استایل زنانه با پالتو و لگ

استایل زنانه با پالتو به همراه لگ و نیم بوت

 

پالتو با لگ و بوت، یک استایل کژوال و شیک است که برای استفاده‌ی روزمره و قرارهای دوستانه یا غیررسمی بسیار مناسب است. لگ‌ها جذب هستند و تا مچ پا می‌رسند. برای این استایل، بهتر است یک پالتو بلند تا زانو یا تا مچ پا را به همراه یک گپ یا بلوز جذب بپوشید. برای تکمیل این استایل، می‌توانید از نیم بوت یا بوت بلند ترجیحا مشکی استفاده کنید تا اندام شما را کشیده و لاغر نشان دهد.

اگر می‌خواهید قد شما بلندتر به نظر برسد، بهتر است از پالتو تا مچ پا استفاده کنید. برای داشتن یک استایل نیمه‌رسمی، می‌توانید یک پالتو بلند شتری یا خاکستری با گپ و لگ سورمه‌ای به همراه بوت‌ پاشنه‌دار مشکی، ست کنید. همچنین اگر استایل مینیمال و شیک می‌خواهید، یک پالتو بلند مشکی با لگ پشمی و بوت‌ را باهم ترکیب کنید.

۵. پالتو بلند با شلوار بگ و کتانی

استایل پالتو بلند با شلوار بگ و کتونی

 

شلوارهای بگ یا نیم بگ، همیشه یک آیتم جذاب برای خاص نشان دادن استایل هستند. این ست برای قرار ناهار، رفتن به کافی‌شاپ با دوست صمیمی‌تان یا صرفا یک استایل برای تعطیلات آخر هفته، انتخاب خوبی است. شلوارهای نیم بگ هم مانند شوار بگ، گشاد هستند اما از قسمت زانو به پایین کمی جمع می‌شوند. پالتو قهوه‌ای شتری با شلوار نیم بگ سفید و کتانی مشکی، یک ست جذاب در این سبک استایل است اما اگر یک استایل اسپرت و دخترانه را در نظر دارید، می‌توانید از یک پالتوی بلند چرمی با شلوار بگ و کتانی‌های رنگی استفاده کنید.

۶. استایل زنانه با پالتو چرم

 

استایل زنانه با پالتو چرم و کیف

 

پالتو چرم ، یکی از آیتم‌های جذاب و کاربردی در استایل زنانه است که می‌توانید آن را در موقعیت‌های مختلف و با انواع لباس‌ها ست کنید. این پالتو ظاهری شیک و لاکچری به شما می‌دهد و شما را گرم نگه می‌دارد. اگر یک استایل کلاسیک و رسمی می‌خواهید، می‌توانید پالتو چرم را با شلوار بلند و بلوز به همراه کفش یا نیم بوت پاشنه‌دار ست کنید. همچنین این استایل برای محل کار یا قرارهای رسمی، بسیار مناسب است.

به‌طورکلی پالتوی چرم، یک آیتم لاکچری و شیک محسوب می‌شود، به همین دلیل برای یک استایل مجلسی و شیک، می‌توانید آن را با پیراهن بلند، دامن بلند یا کت‌وشلوار ست کنید. این استایل برای مهمانی‌ها و مراسم رسمی، کاربرد زیادی دارد. اگر طرفدار لباس‌های چرم هستید اما در عین‌ حال به استایل‌های کژوال و روزانه هم علاقه دارید، می‌توانید پالتو چرم را با شلوار جین، تی‌شرت یا بلوز و کتانی ست کنید. این استایل برای قرارهای دوستانه جذاب به نظر می‌رسد.

 

۷. رنگ‌های خنثی در استایل با پالتو شیک زنانه

 

رنگ‌های خنثی در استایل با پالتو شیک زنانه

 

انتخاب استایل به رنگ کاملاً خنثی برای پاییز یا زمستان، همیشه شیک و کلاسیک به نظر می‌رسد. یک شال بلند، راهی عالی برای اضافه کردن جذابیت به این نوع استایل است. همچنین کفش‌های پاشنه‌بلند در ترکیب با پالتو عالی هستند. سفید، نخودی، مشکی و خاکستری چند نمونه از رنگ‌های خنثی هستند که حتی می‌توانید آن‌ها را با یکدیگر ترکیب کرده و به‌ دلخواه خود استایل‌های مختلفی ایجاد کنید.

۸. ترکیب پالتو زنانه با شلوار چرمی

 

ترکیب لباس پالتو زنانه با شلوار چرمی

 

استفاده از شلوار چرمی یا یک ست چرمی کاملاً مشکی به همراه یک پالتو به رنگ قهوه‌ای روشن، ترکیبی بی‌نظیر است که اگر یک بار آن را امتحان کنید، می‌خواهید همیشه آن را بپوشید. شلوارهای چرمی و کفش‌های پاشنه‌بلند، در هر موقعیت، ظاهری جذاب ایجاد می‌کنند؛ این استایل شما را زیبا و درعین‌حال جسور نشان می‌دهد. پالتوی بلند به رنگ خنثی، یک گزینه‌ی کاملاً خاص و فوق‌العاده در این ست است. در این ترکیب حتما از اکسسوری‌های ساده استفاده کنید تا زیبایی استایل شما حفظ شود.

 

۹. استایل پالتو زنانه با چکمه‌های بلند

استایل پالتو زنانه با چکمه‌های بلند و پاشنه‌دار

 

چکمه‌ها و بوت‌های بلند، رایج‌ترین نوع کفش‌هایی هستند که در ماه‌های سرد سال پوشیده می‌شوند. این نوع چکمه‌ها که گاهی تا روی زانو می‌رسند، بدون شک یک انتخاب جسورانه، خصوصا برای یک قرار ناگهانی و خاص محسوب می‌شوند؛ کافی است آن را با یک پالتوی بلند صورتی ملایم و شلوار جین جذب، ترکیب کنید تا ظاهری مدرن‌ و دخترانه به شما بدهد. برای زیبایی بیشتر از اکسسوری‌های ساده مثل عینک آفتابی، کیف کلاچ و چند دستبند مینیمال در این ست کنید.

۱۰. پالتو بلند زنانه همراه پیراهن یا دامن

ست پالتو بلند زنانه با دامن

 

استایل پالتو زنانه با پیراهن کلاسیک، ساده و بسیار چشم‌نواز است. می‌توانید این نوع لباس را برای موقعیت‌های مختلف مثل قرار ملاقات‌های خاص یا مهمانی ناهار بپوشید. این استایل همچنین، یک گزینه‌ی ایده آل، برای خانم‌های ریزنقش است. شما می‌توانید یک پیراهن یا دامن که دقیقا تا زانو پایین می‌آید، انتخاب کرده و به همراه یک پالتوی بلندتر از آن ترکیب کنید. با رعایت این اندازه‌ها، ریزنقش بودن اندام شما، دیگر جلب‌توجه نمی‌کند و در پارچه اضافه غرق نمی‌شوید.

اگر اندام ریزی ندارید یک کت بلند تا زانو تهیه کنید و مطمئن شوید که دامن لباس شما بلندتر از پالتوی شما باشد. در این ست، یک کفش پاشنه‌بلند رنگ خنثی، انتخابی عالی محسوب می‌شود. همچنین استفاده از رنگ‌های خنثی و اکسسوری‌های هم‌رنگ با لباس مثل کیف دستی، ظاهر شما را تکمیل می‌کند.

۱۱. استایل با پالتو بلند زنانه به سبک مونوکروم

 

استایل با پالتو بلند زنانه به سبک مونوکروم و تک رنگ

 

استایل تک‌رنگ یا مونوکروم، همیشه شما را خاص و شیک نشان می‌دهد؛ این سبک خصوصا برای خانم‌های قدکوتاه بسیار مناسب است. ترکیب پالتوی قهوه‌ای شتری و بلوز یقه‌اسکی که داخل شلوار کرم رنگ فاق بلند قرار گرفته، می‌تواند انتخاب بی‌نظیری باشد؛ این استایل با یک جفت کفش یا بوت پاشنه‌بلند، به‌خوبی کامل می‌شود.

 

۱۲. پالتو بلند مشکی با کلاه خبرنگاری

 

استایل پالتو بلند مشکی با کلاه خبرنگاری و گپ سفید

 

پالتو بلند مشکی با کلاه خبرنگاری هم‌رنگ با آن، یک استایل جذاب و کلاسیک است که می‌تواند برای فصول سرد سال مناسب باشد. با پوشیدن یک ست خاکستری زیر پالتو و بوت بلند، استایل خود را هماهنگ و زیبا جلوه دهید. برای تکمیل این ترکیب، از اکسسوری‌هایی مانند دستکش، دستبند، گردنبند یا یک کیف دستی استفاده کنید.

۱۳. استایل پالتو بلند زنانه با هودی

 

استایل کژوال با پالتو بلند زنانه و هودی

 

برای داشتن استایل کژوال با پالتو و هودی، بهتر است از یک رنگ استفاده کنید تا جلوه‌ی بهتری داشته باشد. می‌توانید آستین‌های پالتو را کمی بالا بزنید و موهای خود را داخل هودی قرار دهید. این جزئیات کوچک می‌تواند به‌طور کامل، استایل شما را تغییر دهد. این ست، بیشتر برای افرادی مناسب است که طرفدار لباس‌های اورسایز و گشاد هستند و می‌خواهند استایلی راحت داشته باشند. پوشیدن کتانی برای تکمیل این ظاهر جذاب را فراموش نکنید.

یک پالتو بلند مشکی با یک هودی سفید و شلوار جین آبی، ترکیب جذابی برای این استایل است. اگر از طرفداران استایل سایز بزرگ نیستید، می‌توانید از یک سویشرت به جای هودی استفاده کنید. سویشرت‌ها معمولاً رسمی‌تر از هودی‌ها هستند و می‌توانند ظاهر شما را شیک‌تر نشان دهند. برای این نوع استایل، یک پالتو خاکستری با یک سویشرت سیاه و شلوار سفید، انتخاب خوبی است.

 

کلام آخر

در این مقاله، ۱۳ مدل استایل مختلف زنانه با پالتو بلند را معرفی کردیم اما شما می‌توانید با توجه به شخصیت و علایق خود، ترکیب‌های متفاوت و بیشتری خلق کنید. طراحی استایل با پالتو بلند زنانه، فرصتی است که از خلاقیت و سلیقه شخصی خود استفاده کنید. با استفاده از ترکیب‌ رنگ‌های مختلف و انتخاب لباس‌ و اکسسوری‌های مناسب، یک استایل منحصربه‌فرد بسازید.

اگر قصد خرید انواع حوله از جمله حوله تن پوش ، ست حوله ، حوله حمام و حوله استخری دارید می توانید سری به فروشگاه حوله تتیس بزنید و از حوله های باکیفیت در بهترین برند ها دیدن کنید.

تمامی حوله های تتیس با گارانتی اصالت و کیفیت محصول به فروش می رسد و در سریع ترین زمان به سراسر کشور ارسال می شود.

دیگران مشاهده کردند

سوالات رایج این مطلب

تگ های مرتبط

آیا این مطلب را پسندیدید؟
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *